Haier

Haier

Společnost Haier byla založena v roce 1984 v čínském městě Qindao, které se nachází zhruba 400 km severovýchodně od Pekingu. Zde je také dodnes hlavní sídlo firmy. Americké ředitelství společnosti najdete v New Yorku, evropské sídlo firmy Haier je pak umístěno v italském Miláně. Své pobočky má firma také ve Španělsku a Polsku. Firma Haier byla první čínskou společností vůbec, která pronikla na světové trhy. Společnost má v současné době více než 30 000 zaměstnanců ve 165 zemích po celém světě. O prosperitě firmy svědčí výsledky ke konci roku 2003, které vykázaly zisk 9,3 milionů eur, což představuje meziroční nárůst o 13 %. Nejvíce firmu proslavily tzv. ,,Pen Phones“, což jsou protáhlé telefony, které připomínají tužku. Mezi tyto modely patří typy P5, P6 a P7.

více

Sháníte tento nebo podobný model? DOPORUČUJEME:

Články o značce Haier

  • Je nám líto, ale k tomuto výrobci nebyly nalezeny žádné články.

Katalog Haier

Srovnání s jinými mobily

V katalogu 47 mobilů Haier

1.
2.
3.

Chybí Vám zde konkrétní model?

Nenašli jste model, který jste hledali? Budeme rádi, když nás upozorníte, abychom mohli model doplnit. Zároveň budete zařazeni do jednoměsíčního slosování o věcné dárky. Děkujeme.

 

Chybí Vám zde konkrétní model?


Sháníte tento nebo podobný model? DOPORUČUJEME:

1 2 3  

Chybí Vám zde konkrétní model?

Napište recenzi

Tvořte s námi obsah tohoto webu a staňte se redaktorem! Zašlete nám Vámi napsanou recenzi/článek, který Vám po zkontrolování uveřejníme. Nejlepší přispěvatele zařadíme do ravidelného slosování o vstupenky do Aquapalace Praha!

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.